کد محصول: GF9613

آنتی فت ۱۰۰ کپسول ۵۰۰ میلی گرم

برند: Doobis
وضعیت: موجود
مقایسه
حاوی ۵۰۰ میلی گرم آنتی فت حاوی ترکیبات موثر بر افزایش متابولیسم بدن و چربی سوزی حاوی عصاره چای سبز ، دانه قهوه ، فلفل ، آکاسیا ، اسکوتلاریا ، ال کارنتین ، کافئین و CLA
پرداختی شما: 85,000 تومان

مشخصات محصول

کشور سازنده
سن مصرف بدون محدودیت
نوع محصول قرص
وزن/تعداد/حجم 100 کپسول
شرکتی بله
لیبل اصالت محصول بله
مناسب برای اقایان و خانم ها
مجوز از سازمان غذا و دارو بله

معرفی محصول

عصاره چای سبز: چای سبز و عصاره آن باعث افزایش سوخت و ساز انرژی و چربی های ذخیره شده بدن و در نتیجه باعث کاهش وزن می شود.

تحقیقات بر روی حیوانات و انسان نشان داده است که کافئین موجود در چای سبز افزایش ۲۸ تا ۷۰ درصدی ترموژنز در بدن می شود ، ترموژنز فرآیندی است که مربوط به تولید گرمای بدن در اثر هضم ، جذب و متابولیسم غذاها می باشد.

عصاره فلفل قرمز: سبب بهبود متابولیسم شده و علاوه در تاثیر مثبت آن در سوخت و ساز بدن ، اشتها را کم می کند و برای کاهش .زن گزینه مناسبی می باشد ، همچنین فلفل قرمز فواید بسیاری برای بیماری های مختلف دارد.

کاپسیسین موجود در فلفل قرمز گردش خون را بهبود می بخشد و باعث از بین رفتم سلول های سرطانی نیز می شود.

دانه قهوه: مصرف این ماده سبب افزایش هوشیاری مغز و اعصاب ، برطرف کردن خستگی عضلات و ماهیچه ها ، کاهش اشتها از بین بردن یبوست افزایش حافظه ، بی خوابی و تحریک قوای جنسی می شود.

اسکوتلاریا: عصاره این گیاه آرامش بخش می باشد و در درمان بی خوابی ، کلسترول بالا ، گرفتگی عروق (آترواسکلروز) ، تشنج ، آلرژی ها ، ناراحتی های عصبی و التهابات و اسپاسم ها نیز کاربرد دارد.

CLA (لینولئیک اسید کنژوگه): این ماده در جلوگیری از سرطان ، آترواسکروز کاهش وزن موثر می باشد.

کافئین: در تقویت حافظه ، کاهش خطر ابتلا به سرطان روده ، دهان ، حلق و تخمدان در زنان ، کاهش خطر ابتلا به دیابت نوع ۲ و بروز بیماری های قلبی ، پوسیدگی دندان و نقرس ، افزایش انرژی و متابولیسم ، افزایش قدرت و تحمل عضلات در فعالیت های ورزشی نقش دارد.

اکاسیا: محرک ملایم متوقف کننده جذب می باشد.

کروم پلی نیکوتینات: کروم باعث کاهش اشتها (به خصوص کم کردن میزان میل و ولع نسبت به شیرینی جات) ، افزایش متابولیسم چربی ها ، کاهش سطح گلوکز خون و افزایش حساسیت نسبت به انسولین و در نتیجه مفید برای افراد مبتلا باه دیابت نوع ۲۲ و افزایش حجم ماهیچه ها و کمک به کاهش وزن می باشد.

ال کارنیتین: نقش آن کمک به سوخت و ساز چربی در بدن از طریق انتقال اسید های چرب بلند زنجیره به داخل میتوکندری ها جهت بتا اکسیداسیون آن ها می باشد و در کاهش وزن ، بهبود بیماری های قلبی و دیابتی ، بهبود عملکرد ورزشکاران استقامتی و کاهش استرس اکستیواتیو موثر می باشد.جدول ارزش غذایی

میزان هر وعده ۱ کپسول
میزان مصرف در روز افراد بالای ۱۸ سال روزانه ۱ عدد کپسول همراه با هر وعده غذایی (روزانه ۳ عدد کپسول) مصرف شود.
ترکیبات: عصاره خشک چای سبز ، عصاره خشک دانه قهوه ، عصاره خشک فلفل ، آکاسیا ، عصاره خشک اسکوتلاریا ، کلسیم (از کلسیم کربنات) ، کروم (از کروم پلی نیکوتینات) ، اسید لینولئیک کنژوگه ، ال کارنیتین ، کافئین ، آویسل ، استئارات منیزیم
احتیاط بیش از میزان توصیه شده در روز مصرف نشود و هر ۳ عدد کپسول در یک وعده مصرف نشود ، مصرف این مکمل در زنان باردار و شیرده ، افراد مبتلا به بیماری های کلیوی ، کبدی ، قلبی و عروقی (به خصوص فشار خون بالا) ، دیابتی ، افراد دارای سابقه تشنج و بیماری صرع ، و افرادی که هر گونه بیماری خاص دارند و یا داروی خاصی مصرف می کنند تنها با مشورت و زیر نظر متخصص تغذیه یا پزشک مجاز است.
چای سبز ۱۰۰ میلی گرم
قهوه ۱۰۰ میلی گرم
فلفل ۲۰ میلی گرم
آکاسیا ۲۰ میلی گرم
اسکوتلاریا ۲۰ میلی گرم
CLA ۸۰ میلی گرم
کافئین ۱۰۰ میلی گرم
کلسیم ۲۰ میلی گرم
کرومیم ۱۰۰ میکرو گرم
ال - کارنیتین ۴۰ میلی گرم
وزن ۵۰ گرم

دیدگاه کاربران

3 + 3 =
محصولات مشابه
Loading