کد محصول: GF9625

هایپر وی بیس ۲۲۷۰ گرم

برند: Doobis
وضعیت: موجود
مقایسه
  • حاوی ۵۳ درصد پروتئین وی
  • حاوی کراتین
  • حاوی BCAA
  • کربوهیدرات پیچیده
  • افزایش وزن بدن
  • افزایش حجم عضله
  • افزایش حداکثر توان عضله
  • جلوگیری از تخریب توان عضله
پرداختی شما: 171,000 تومان

مشخصات محصول

کشور سازنده
سن مصرف بدون محدودیت
نوع محصول پودر
وزن/تعداد/حجم 2270 گرم
شرکتی بله
لیبل اصالت محصول بله
مناسب برای اقایان و خانم ها
مجوز از سازمان غذا و دارو بله

معرفی محصول

کربوهیدرات موجود باعث افزایش ذخایر گلیکوژن عضلات ، در نتیجه افزایش انرژی ورزشکار گردیده همچنین از افت قند خون ورزشکاران جلوگیری می کند.

پروتئین وی موجود باعث می شود سطح آمینو اسیدهای خون بعد از مصرف بالا رود و ماهیچه پروتئین مورد نیاز خود را برای ساخت و ساز خیلی سریع دریافت کند و حجیم شدن ماهیچه ها خیلی سریع اتفاق بیافتد.

و کراتین موجود بصورت طبیعی در کبد و کلیه از متابولیسم اسید آمینه ایجاد می شود و به عنوان منبع انرژی ماهیچه ای در خون انتقال می یابد. تقریبا ۹۵ درصد کراتین بدن انسان در عضلات اسکلتی وجود دارد.

تقریبا نیمی از کراتین از غذا (بیشتر از گوشت ) بدست می آید. سبزیجات کراتین ندارند بنابراین سطح پایین تری از کراتین ماهیچه ای در گیاهخواران دیده می شود.

ورزشکاران ، بدنسازان و کسانی که به بزرگ شدن حجم عضله علاقه دارند مکمل کراتین را به میزان دو تا سه برابر یک رژیم غذایی پر پروتئین مصرف می کنند.

در تحقیقی کراتین مسئول نشانه های آسمی شناخته شده است بنابراین در کسانی که علائم آلرژیک دارند با احتیاط باید مصرف شود.

در جای دیگر مکمل های کراتین به هیدراتاسیون و تولرانس گرمایی که منجر به کرامپ ماهیچه ای و اسهال می شود مربوط شده اند که تحقیقات اخیر این نتایج را رد کرده است.

در حالیکه قبلا ترس از عوارض مکمل های کراتینی بیشتر از مکمل های دیگر بود.

امروزه تحقیقات نشان داده است که فرد مصرف کننده فقط در صورت مشکل کبدی یا کلیه ای باید از کراتین اجتناب کند و در دیگر موارد عوارض ناخواسته در کبد و کلیه گزارش نشده اند.

کراتین ممکن است باعث فعال کردن انسولین شود ، بنابراین احتیاط در مصرف این مکمل در افراد دیابتی یا کسانی که دچار افت قند خون هستند توصیه می شود.

مصرف طولانی مدت کراتین در بیشتر از حد معمول آن ( ۲۰-۵ گرم در روز ) میتواند باعث افزایش تولید فرمالدهید و عوارض نا خواسته شود.

کراتین همزمان باعث بهبود موثر پاسخ فیزیولوژیک در ورزشهای استقامتی ، افزایش تولید نیروی بیشتر ماهیچه ای در مردان و زنان می شود.

 

نحوه مصرف هایپر وی بیس ۲۲۷۰ گرم

به عنوان یک مکمل غذایی ۲ پیمانه از این محصول را با توجه به نوع سلیقه تان با ۳۶۰ الی ۴۸۰ میلی لیتر آب یا شیر کم چرب مخلوط نمایید.

برای گرفتن نتیجه یک الی سه وعده در روز مصرف نمایید.

پروتئینه پیشرفته : هنگامی که شما ساعتها بدون پروتئین کافی فعالیت کنید. میزان آمینو اسید در بدن شما بی نهایت کاسته می شود. مقادیر خالص وی را شامل می شود که به شما کمک می کند که به سایز و قدرت بدنی دلخواه خود برسید.

هایپروی نه تنها یک پروتئین وی چند مرحله ای را در خود جای داده بلکه مقادیری از مواد قندی و کربو هیدرات را دارا می باشد. همچنین هایپر وی مواد مغذی را برای ساخت ماهیچه های شما فراهم می سازد.

برای حصول نتیجه ای بهتر در ماهیچه ها ، شما نیاز به هضم بخار مداوم پروتئین با کیفیت بالا را دارید. در هر پوند از وزن بدن یک گرم پروتئین حاوی مواد مغذی ورزشی در هر روز توصیه می شود. این محصول به دلیل داشتن درصد بالای پروتئین مقرون به صرفه بوده و شما را به نتیجه دلخواه تان می رساند.

هایپر وی بر طبق نیاز شما یک منبع پروتئین عالی محسوب می شود. محققان یک ترکیبی از وی کربوهدرات و کراتین مهندسی کرده اند. بیشترین پروتئین وی قابل استفاده در بدن وی است که بوسیله هضم آنزیم مشخصی منجر به جذب سریع تر و بهتر در بدن می شود و باعث ترمیم و رشد سریع تر در ماهیچه ها می شود و کراتین موجود نیز در تحقق این امر بسیار موثر است.

 

جدول ارزش غذایی هایپر وی بیس ۲۲۷۰ گرم

میزان هر وعده ۷۰ گرم
میزان مصرف در روز ۱۴۰ گرم
پروتئین ۳۷ گرم
کراتین ۴ گرم
مجموع کربوهیدرات ۱۱ گرم
قند مجاز ۹ گرم
مجموع چربی مجاز گرم
کلسیم ۱.۲ گرم
سدیم ۰.۹ گرم
منیزیم ۰.۳ گرم
پتاسیم ۱.۶ گرم
فسفر ۱.۳ گرم
ال - آرژنین ۲۹۰۰ میلی گرم
آسپارتیک اسید ۱۰۵۰۰ میلی گرم
سیستئین ۳۵۰۰ میلی گرم
گلوتامیک اسید ۱۷۳۰۰ میلی گرم
گلایسین ۲۰۰۰ میلی گرم
هیستیدین ۱۸۰۰ میلی گرم
ایزولوسین ۷۵۰۰ میلی گرم
لوسین ۱۱۵۰۰ میلی گرم
لیزین ۱۰۵۰۰ میلی گرم
متیونین ۲۵۰۰ میلی گرم
فنیل آلانین ۵۵۰۰ میلی گرم
پرولین ۵۵۰۰ میلی گرم
سرین ۴۵۰۰ میلی گرم
ترئونین ۵۵۰۰ میلی گرم
تریپتوفان ۳۰۰۰ میلی گرم
تیروزین ۲۰۰۰ میلی گرم
والین ۴۵۰۰ میلی گرم
BCAAs ۲۳۰۰ میلی گرم
کالری ۴۵۹ کیلو
وزن ۲۲۷۰ گرم

دیدگاه کاربران

1 + 6 =
Loading