کد محصول: GF9645

کربو ویت 2600 ویتاپی (Carbo Vit 2600 Vitap)

برند: Vitap
وضعیت: موجود
مقایسه
پودر کربو هیدرات با درجه خلوص ۹۹ تامین آب مورد نیاز بدن و جلوگیری از دهیدراسیون بدن جلوگیری از افت میزان گلوکز خون در حین و پس از تمرین
پرداختی شما: 70,000 تومان

مشخصات محصول

کشور سازنده کانادا - ایران
سن مصرف بدون محدودیت
نوع محصول پودر
وزن/تعداد/حجم 2600 گرم
شرکتی بله
لیبل اصالت محصول بله
مناسب برای آقایان و خانم ها
مجوز از سازمان غذا و دارو بله

معرفی محصول

کربوهیدرات ها منبع اصلی انرژی بدن هستند که از اهمیت حیاتی برخوردارند.

در حین فعالیت بدنی، میزان کربوهیدرات موجود در بدن به میزان ۴ _ ۳ گرم در دقیقه کاهش می یابد.ادامه این وضعیت به مدت طولانی، سبب مصرف مقادیر زیادی از کربوهیدرات های ذخیره ای بدن طی سوخت و ساز شده و بی توجهی به این وضعیت، راندمان فعالیت را کاهش می دهد.

مطالعات متعدد، بیانگر فواید جایگزینی کربوهیدرات در طول تمرینات بوده و نتایج، نشان دهنده حداکثر کارایی در مورد نوشیدنی های حاوی ۸% – ۴ کربوهیدرات است که این غلظت بایستی حاوی گلوگز، ساکارز یا پلیمرهای گلوکز باشد که بر این اساس، محصول کربوویت فرموله ودر اختیار شما ورزشکار گرامی قرارداده شده است.

 

ترکیبات کربو ویت ویتاپی 2600

مالتودکسترین، دکستروز، فروکتوز، اسید سیتریک، طعم دهنده و رنگ خوراکی.

 

نکات قابل توجه کربو ویت ویتاپی 2600

در حین فعالیت بدنی، میزان کربوهیدرات موجود در بدن به میزان ۳-۴ گرم در دقیقه کاهش می یابد. ادامه این وضعیت به مدت طولانی، سبب مصرف مقادیر زیادی از کربوهیدرات های ذخیره ای بدن طی سوخت و ساز شده و بی توجهی به این وضعیت، راندمان فعالیت را کاهش می دهد. زمان مورد نیاز جهت بازگشت میزان ذخیره گلیکوژن در عضلات و کبد پس از تمرینات، به طور معمول ۲۴-۴۸ ساعت است. تحقیقات نشان داده است که افت میزان گلیکوژن عضلات و گلوگز خون، طول مدت تمرین و کارایی ورزشکار را محدود می نماید. مطالعات متعدد، بیانگر فواید جایگزینی کربوهیدرات در طول تمرینات بوده و نتایج، نشان دهنده حداکثر کارایی در مورد نوشیدنی های حاوی ۴/۸% کربوهیدرات است که این غلظت بایستی حاوی گلوگز، ساکارز یا پلیمرهای گلوکز باشد که بر این اساس، محصول کربوویت فرموله و در اختیار شما ورزشکار گرامی قرارداده شده است.

استفاده از این مکمل کربوهیدراتی؛ قبل، در حین و پس از تمرین به جلوگیری از افت میزان گلوکز خون به سطوح خیلی پایین و همچنین به حفظ ذخایر گلیکوژنی بدن کمک نموده و علاوه بر تامین آب مورد نیاز بدن به منظور جلوگیری از دهیدراتاسیون، مانع از کاهش قند خون شده و منجر به افزایش راندمان ورزشکار می شود.

روش مصرف کربو ویت ویتاپی 2600

دو پیمانه از پودر کربوویت را به آرامی در۱۰۰۰ – ۶۰۰ میلی لیتر آب حل نموده، قبل و یا حین تمرین میل نمایید.

پروانه بهره‌برداری از وزارت بهداشت: ۷/۱۰۰۱۱

شماره ثبت فراورده: ۷۰۰۵۱۰۰۵۱۱۰۰۰۵

دیدگاه کاربران

1 + 3 =
Loading