کد محصول: GF9651

ام آر ویت ویتاپی (M.R.Vit Vitap)

برند: Vitap
وضعیت: موجود
مقایسه
توازن قند خون و بهبود سلامت قلب و عروق فرمولاسیون منحصر بفرد از کربوهیدرات،پروتئین و چربی تولید شده در کانادا تحت لیسانس Health Empire
پرداختی شما: 177,000 تومان

مشخصات محصول

کشور سازنده کانادا - ایران
سن مصرف بدون محدودیت
نوع محصول ساشه
وزن/تعداد/حجم 20 ساشه
شرکتی بله
لیبل اصالت محصول بله
مناسب برای اقایان و خانم ها
مجوز از سازمان غذا و دارو بله

معرفی محصول

ام آر ویت ویتاپی

مکمل ایده آل جهت بهینه سازی ساخت عضله


پروتئین ماتریکسی

(Vitap Mrvit (Sachet ام آر ویت ترکیبی از پروتئین سویا . کازئین و کنستانتره آب پنیر که حاوی سطوح بالایی از اسید های آمینه ضروری نظیر GLN ،آرژنین و BCAA ها می باشد. این نوع پروتئین ترکیبی سرعت انتشار اسیدهای آمینه را بسته به حجم و نیاز ماهیچه تنظیم و به رشد و بهبود عضلات کمک میکند.

پایداری سیستم عضلانی و هچنین چربی سوزی در هنگام عضله سازی از مزایای عمده این نوع مکمل ها می باشد.


ترکیب کربوهیدراتی

این ترکیب منحصر بفرد کربوهیدراتی که از جو دوسر،فیبر وغلات میباشد که باعث پر کردن دوباره گلیکوژن و پایداری سطح انرژی میشود و به سوزاندن چربی ها کمک می کند.

کربوهیدرات ها منبع اصلی انرژی هستند و از اهمیت حیاتی برخوردارند.ترکیب کربوهیدرات دقیقاُ فرموله شده به ثبات سطح قند خون و فراهم کردن یک منبع ثابت از گلوکزکمک، و به عضلات در حال فعالیت برای به حداکثر رساندن کارایی و تسهیل در سوزاندن چربی می باشد.


اسیدهای چرب ضروری

(Vitap Mrvit (Sachet ام آر ویت شامل مقادیر بالایی از اسیدهای چرب ضروری(Essential Fatty Acids)از بهترین منابع طبیعی نظیر روغن گل گاو زبان، بذر کتان و روغن گل مغربی که از تری گلیسیریدهای زنجیره متوسط غذایی می باشد، که منبع خوبی برای بدست انرژی مورد نیاز بدن و حفظ کردن ذخایر گلیکوژن و CLA در عضله می باشد. این محصول به کم کردن همزمان چربی و نگهداری حجم عضلات کمک میکند.


مواد تشکیل دهنده ام آر ویت ویتاپی

ترکیبات کربوهیدراتی، اسید آمینه (AAE)، ماتریکس پروتئین (کازئینات کلسیم، کنسانتره پروتئین آب پنیر، ایزولوسین، لوسین، والین) مالتودکسترین، طعم دهنده های طبیعی و مصنوعی.نکات قابل توجه: در صورت حساسیت به هر یک از اجزای این محصول از مصرف آن خودداری نموده و با پزشک مشورت نمایید. زنان باردار، شیرده یا کودکان باید تحت نظر پزشک این مکمل را مصرف نمایند. در صورت باز یا آسیب دیده بودن درپوش محصول از مصرف آن خودداری نمایید. این محصول برای تشخیص، پیشگیری و درمان نمی باشد. روش مصرف ام.آر.ویت محتوی یک پاکت M.R VITT را در یک لیوان آب یا شیر حل کنید و میل نمایید.


پروانه بهره‌برداری از وزارت بهداشت: ۷/۱۰۰۱۱
شماره ثبت فراورده: ۷۰۰۵۱۰۵۱۱۰۰۰۸

دیدگاه کاربران

7 + 4 =
Loading