کد محصول: GF9648

پروتیئن شیر و تخم مرغ 1300 ویتاپی (Milk & Egg Protein 1300 Vitapi)

برند: Vitap
وضعیت: موجود
مقایسه
  • مکمل پروتئین شیر و پروتئین سفیده تخم مرغ
  • حاوی کراتین و مجموعه آنزیمی جهت کمک به هضم پروتئین ها
  • افزایش وزن و حجم عضلات در مراحل مختلف بدنسازی
پرداختی شما: 69,000 تومان

مشخصات محصول

کشور سازنده کانادا - ایران
سن مصرف بدون محدودیت
نوع محصول پودر
وزن/تعداد/حجم 1300 گرم
شرکتی بله
لیبل اصالت محصول بله
مناسب برای اقایان و خانم ها
مجوز از سازمان غذا و دارو بله

معرفی محصول

پروتیئن شیر و تخم مرغ 1300 ویتاپی

ویتاپی میلک اند اگ Vitap Milk & Egg 1300 ترکیبی از بهترین نوع پروتئین شیر و تخم مرغ با طعمی متفاوت ویتاپی میلک اند اگ جزوء پروتئین‌های دیر هضم می‌باشد که تا ساعت‌ها بعد از مصرف آن به انتشار پروتئین در ماهیچه‌های عضلانی می‌پردازد. این محصول را برای افزایش حجم خشک و عضله سازی استفاده می‌کنند و موجب چاقی و افزایش چربی نمی‌شود.

حاوی ۳۰% از پروتئین های شیر (کازئین و لاکتالبومین) و تخم مرغ (آلبومین) این مکمل حاوی مجموعه آنزیمی برای کمک به هضم پروتئین ها می باشد.


ترکیبات پروتیئن شیر و تخم مرغ 1300 ویتاپی

Vitap Milk & Egg 1300 حاوی ۳۰ % پروتئین شامل مخلوطی از پروئین های whey دارای ۱۲ نوع ویتامین تامین کننده ۱۰۰ % نیاز بدن مناسب برای افزایش وزن و حجم در دوره ابتدایی بدنسازی ومناسب برای جلوگیری از تحلیل عضلانی است.


نکات قابل توجه پروتیئن شیر و تخم مرغ 1300 ویتاپی

این مکمل باید همراه با آب زیاد مصرف شود تا مواد زاید حاصل از متابولیسم پروتئین از بدن دفع شود و اختلال عضلانی هنگام تمرین ایجاد نکند. مقادیر مصرف بر حسب وزن،‌ جنس و طول دوره مصرف رعایت شود. در صورت حساسیت به هر یک از اجزای این محصول از مصرف آن خودداری نموده و با پزشک مشورت نمایید.


روش مصرف پروتیئن شیر و تخم مرغ 1300 ویتاپی

مقدار مصرف ویتاپی میلک اند اگ ۵ پیمانه (۲۲۷ گرم) در روز است. پودر Vitap Milk & Egg 1300 را در یک لیوان آب یا شیر ریخته و هم بزنید تا کاملاً حل شود. برای حصول بهترین نتیجه در رشد عضلات، در روزهای تمرین ۲ پیمانه تا ۳ ساعت قبل از تمرین و ۳ پیمانه پس از تمرین مصرف نمایید. در روزهای غیر تمرین ۲ پیمانه بعد از صبحانه و ۳پیمانه پس از شام مصرف نمایید.


پروانه بهره‌برداری از وزارت بهداشت: ۷/۱۰۰۱۱
شماره ثبت فراورده ۷۰۰۵۱۰۵۱۱۰۰۰۷

دیدگاه کاربران

6 + 4 =
Loading