کد محصول: GF9604

مکس گلوتامین مکس ماسل (Max Glutamine Max Muscle)

برند: Max Muscle
وضعیت: موجود
مقایسه
گلوتامین آمینو اسیدی فراوان در عضلات اسکلتی است که اغلب به دلیل استرس و رژیم غذایی از بین می‌رود گلوتامین در فرایند متابولیک بدن بیش از هر اسید آمینه دیگری نقش دارد.
پرداختی شما: 170,000 تومان

مشخصات محصول

کشور سازنده امریکا
سن مصرف بدون محدودیت
نوع محصول پودر
وزن/تعداد/حجم 400 گرم
شرکتی بله
لیبل اصالت محصول بله
مناسب برای اقایان و خانم ها
مجوز از سازمان غذا و دارو بله

معرفی محصول

گلوتامین چیست ؟

گلوتامین یک آمینو اسید فراوان در بدن شما می باشد که بیش از 60 درصد آن در عضلات اسکلتی و 20 درصد آن در کل اعضای بدن وجود دارد.

مکمل گلوتامین کمک بسیاری در کاهش درد عضلانی و بازسازی بافت های عضلانی می نماید.

کسانی که با تمرینات سنگین آشنایی دارند از این حقیقت مسلم آگاهی کامل دارند که پرداختن مداوم به تمرینات شدید بدنی خواه و ناخواه با پدیده تجزیه شدن پروتئین در عضلات همراه می شود. ورزشکاران این پدیده مخرب را به نام پدیده کاتابولیسم می شناسند.

گفته می شود که مصرف مقادیر کافی از این اسید آمینه امکان و احتمال بروز این پدیده در بدن ورزشکاران رشته های قدرتی را به حداقل ممکن می رساند. این اسید آمینه مخصوصاً برای کساین که در دوره های کات به سر برده و یا به قصد کم کردن از میزان چربی زاید در بدن خود تمرین کرده و یا در رژیم های چربی سوزی به سر می برند از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می باشد. زمانی که ورزشکاران قصد کم کردن از وزن خود را داشته و در عین حال نیز نگران از دست رفتن حجم عضلانی باشند، این اسید آمینه برای آنان حکم طلا و کیمیا را پیدا می کند.

بیشتر توصیه های صورت گرفته به مصرف گلوتامین در دوره های ریکاوری پس از تمرینات شدید اشاره شده است. معمولاً مصرف گلوتامین بعد از یک هفته نتیجه خود را آشکار می نماید. شما از نظر جسمی احساس بهتری داشته، هنگام ورزش از انرژی بیشتری برخوردار بوده و کمتر دچار خستگی و درد عضلانی می شوید.


آیا گلوتامین عوارض هم دارد؟

اگرچه تاکنون عوارض جانبی برای گلوتامین گزارش نشده است ولی باید به یاد داشته باشید که گلوتامین یک نوع آمینو اسید است و وقتی بیش از حد مورد نیاز بدن مصرف گردد، نیروژن اضافه باید دفع شود. وقتی گلوتامین تجزیه می شود، آمونیاک را تولید می نماید، اگرچه این ماده در بدن جمع نمی شود. پس نباید بیش از حد مصرف شود.


مشخصه ها

  • به عنوان اسید آمینه ای مهم و حیاتی برای بهبود عملکرد و حفظ ترکیب عضلانی
  • ترمیم عضله و بهبود سریع
  • کمک به روده ها
  • ترمیم ماهیچه ها و حمایت از هورمون رشد انسان
  • حفظ سیستم ایمنی بدن
  • مناسب برای انجام تمرینات شدیدتر
  • در فرایند متابولیک بدن بیش از هر آمینو اسید دیگری نقش دار
  • باعث ایجاد بهبودی و جلوگیری از هدر رفتن عضلات می‌شود

روش مصرف

روزانه دو الی 3 بار، هر بار یک پیمانه پر (تقریباً 5 گرم) از پودر را در نوشیدنی دلخواه حل و میل نمایید.


هشدار مصرف

در صورت وجود سابقه حساسیت به شیر، سویا، انواع تخم پرندگان، بادام زمینی و گندم استفاده نشود. زیر نظر پزشک یا کارشناس تغذیه استفاده گردد.

دیدگاه کاربران

2 + 5 =
Loading