کد محصول: GF9602

مکس بی سی ای ای مکس ماسل (Max BCAA Max Muscle)

برند: Max Muscle
وضعیت: موجود
مقایسه
باعث حفظ عضلات شده واحتباس نیتروژن را به حداقل می‌رساند که مانع از بین رفتن بافت‌های عضلانی در هنگام رژیم و ورزش سنگین می‌شود. یک فرمول قدرتمند متشکل از اسیدآمینه ها برای ورزشکاران و بدنسازانی که مایل به مصرف مکملی برتر و خواهان بهترین نتیجه هستند.
پرداختی شما: 150,000 تومان

مشخصات محصول

کشور سازنده امریکا
سن مصرف بدون محدودیت
نوع محصول قرص
وزن/تعداد/حجم 180
شرکتی بله
لیبل اصالت محصول بله
مناسب برای اقایان و خانم ها
مجوز از سازمان غذا و دارو بله

معرفی محصول

max bcaa ساخت شرکت max muscle با هدف رساندن میزان کافی از اسیدهای آمینه لوسین، ایزولوسین و والین به بدنفرموله شده است. این اسیدهای آمینه در گروه اسیدهای آمینه با زنجیره شاخه دار (bcaa) دسته بندی می شوند. probcaa

غلظت بسیار بالا (تقریبا ۳۵%) در عضلات یافت می شوند و با حفظ کردن منابع گلیکوژن از تخریب پروتئین های عضله در حین تمرین جلوگیری می کنند. مطالعات نشان می دهند که دریافت میزان مناسبی از bcaa، ذخیره سازی نیتروژن را بالا برده و تحلیل بافت عضلانی برجسته را در حین رژیم و تمرین شدید، کاهش می دهد. استفاده از bcaa max میزان ذخیره bcaa عضله را پس از تمرین بالا می برد. این امر سبب کاهش زمان لازم برای ترمیم و بهبود بافت عضلانی می گردد. به منظور افزایش جذب و کارایی این محصول، شرکت max muscle به ان ویتامین های b12 ، b6 و زینک نیز افزوده است.

فرمولاسیون قدرتمند max bcaa به ورزشکاران بدن سازی و اشخاص با فعالیت فیزیکی بالا کمک می کند تا از اثرات مفید رژیم غذایی و ورزش تاحد امکان بهره مند شوند.


مشخصه های

  • ترکیب مناسبی از ۱۲۰۰mg ال – لوسین و ۶۰۰mg از هرکدام از اسیدهای آمینه ال- ایزولوسین و ال- والین
  • حاوی ویتامین های b12، b6 و زینک حضور ۳۵ درصدی bcaa در بافت عضلات

روش مصرف

۳۰ الی ۶۰ دقیقه پس از تمرین ۴ کپسول به همراه آب مصرف شود


ترکیبات

اسیدهای آمینه ال – لوسین، ال- ایزولوسین، ال- والین، ویتامین b6، ویتامین b12، زینک، سلولز، منیزیم استئارت،استئاریک اسید

دیدگاه کاربران

5 + 2 =
Loading