کد محصول: GF9619

آمینو وی بیس ۲۲۲۲ ۱۵۰ قرص ۲ گرم

برند: Doobis
وضعیت: موجود
مقایسه
  • ۱۰۰ درصد مخلوط پروتئین های وی
  • حاوی آمینو اسید های ضروری
  • حاوی ال کارنیتین
  • افزایش حجم عضله
  • پیشگیری از تحلیل عضلانی
  • کمک به کاهش اشتها
پرداختی شما: 38,000 تومان

مشخصات محصول

کشور سازنده
سن مصرف بدون محدودیت
نوع محصول قرص
وزن/تعداد/حجم 150 عدد
شرکتی بله
لیبل اصالت محصول بله
مناسب برای اقایان و خانم ها
مجوز از سازمان غذا و دارو بله

معرفی محصول

اصلی ترین ساختار پروتئین ها را اسید های آمینه تشکیل می دهند که تفاوت اصلی آنها با کربو هیدرات و چربی در وجود نیتروژن در ساختار سلولی آمینو اسید ها علاوه بر کربن ، هیدروژن و اکسیژن است.

اسید های آمینه ضروری آنهائی هستند که بدن قادر به ساخت آنها نیست و باید از طریق رژیم غذائی تامین شوند ولی بدن قادر به ساخت و سنتز آمینو های غیر ضروری هست.

آمینو های غیر ضروری : گلیسین ، آلین ، گلوتامین ، لیستین و . . .

در حقیقت همه آمینو اسید ها باید در محل ساخته شدن پروتئین حاضر باشند. اگر در زمان لازم بعضی از آمینو اسید ها نباشند بقیه آنها یا ذخیره می شوند یا اینکه به وسیله کبد تخریب شده و به انرژی یا چربی تبدیل می شوند. واضح است که آمینواسید ها تاثیر عمیقی روی سلامت عمومی و توانایی بدنی ما باقی می گذارند. در واقع فرایند آمینو اسید است که اساساً بدن را اداره می کند. برای اینکه این فرایند به موقع و صحیح عمل کند آمینو اسید ها باید نسبت درستی داشته باشد. بسیاری از این فرایند ها وابسته به ویتامین ها و مواد معدنی است ، به این معنی که اگر یک ویتامین یا مواد معدنی خاص به مقدار کافی وجود نداشته باشد این فرایند مختل می شود. برای مثال آمینو اسید متیونین وابسته به ویتامین B۶ و منیزیوم است یعنی تا زمانی که مقادیر کافی از ویتامین B۶ و منیزیوم در بدن وجود نداشته باشد فرایند متیونین عمل نخواهد کرد. استفاده از مکمل های آمینو اسید برای هر ورزشکاری که می خواهد به حداکثر توانایی بدنی برسد و همچنین ورزشکاران نوجوان که نسبت به بالغین به آمینو اسید بیشتری نیاز دارند ضروری است.

اما آمینواسید ها را نمی توان همین طوری مصرف کرد. واکنش های شیمیایی در بدن تعادل دقیقی دارد. چون آمینواسید ها در بسیاری از این واکنش ها درگیر هستند اگر مقادیر اضافی در نقاط کلیدی زنجیره واکنش ها وارد شود تعادل به هم خواهد خورد. برای مثال این عدم تعادل نه تنها استفاده از مکمل ها ی آمینواسید برای تولید انرژی را بی فایده می سازد بلکه بر عکس می تواند منجر به از دست دادن انرژی شود. چیزی که یک ورزشکار حرفه ای اصلاً دوست ندارد.

در حال حاضر تعداد کمی از آزمایشگاه ها سطح آمینو اسید ها را در بدن را تعیین می کند. این کار از طریق آزمایش ادرار صورت می گیرد. نمونه ادرار به آزمایشگاه ارسال می شود و به این ترتیب نیاز نیست که ورزشکار برای انجام آزمایش از منزل خارج شود. اگر نتایج آزمایش ادرار قابل تفسیر نباشد پزشکان از آزمایش خون استفاده می کنند. به هر حال آزمایش ادرار ارجح است اگر چه ادرار محصول نهایی سوخت و ساز بدن است. متعاقب آزمایش های فوق آمینو اسید لازم تجویز می شود و متناوباً برای بررسی فرایندهای آمینواسیدی بدن فرد و تشخیص احتمالی هر گونه عدم تعادل آزمایشها تکرار می شود. بدین ترتیب اطلاعات زیادی در مورد فرایندهای متابولیک ورزشکاران بدست می آید که به محققان این فرصت را می دهد که مشکلات خود را در این زمینه هر چه بیشتر بشناسند و رژیم غذایی تغذیه ای و مکمل ورزشکاران را برای رسیدن به حداکثر توانایی مطلوب تنظیم کنند.

میزان مصرف آمینو ها در افراد به بسته به شرایط بدنی آنها تفاوت دارد به صورتی که ورزشکاران حرفه ای برای زمان رژیم تا ۲۵ یا ۳۰ قرص آمینو در روز می خورند.


نحوه مصرف آمینو وی بیس ۲۲۲۲ ۱۵۰ قرص ۲ گرم

روزانه حداقل ۶ عدد قرص را در ۳ وعده قبل ، بعد از تمرین و صبح به‌همراه نوشیدنی دلخواه خود مصرف کنید.


جدول ارزش غذایی آمینو وی بیس ۲۲۲۲ ۱۵۰ قرص ۲ گرم

میزان هر وعده ۲ عدد
میزان مصرف در روز ۳
پروتئین ۲ گرم
مجموع کربوهیدرات ۰ گرم
مجموع چربی مجاز ۰ گرم
سدیم ۴۰ میلی گرم
آلانین ۹۹ میلی گرم
ال - آرژنین ۱۲۰ میلی گرم
آسپارتیک اسید ۲۳۹ میلی گرم
سیستئین ۳۰ میلی گرم
گلوتامیک اسید ۳۸۸ میلی گرم
گلایسین ۶۹ میلی گرم
هیستیدین ۴۰ میلی گرم
ایزولوسین ۱۳۰ میلی گرم
لوسین ۲۴۰ میلی گرم
لیزین ۱۵۹ میلی گرم
متیونین ۴۰ میلی گرم
فنیل آلانین ۸۹ میلی گرم
پرولین ۱۳۰ میلی گرم
سرین ۱۰۰ میلی گرم
ترئونین ۱۱۰ میلی گرم
تریپتوفان ۴۵ میلی گرم
تیروزین ۷۳ میلی گرم
والین ۱۳۰ میلی گرم
ال - کارنیتین ۵ میلی گرم
کالری ۱۰ کیلو
وزن ۳۰۰ گرم

دیدگاه کاربران

9 + 6 =
Loading